+38(050)380-83-16 Telegram, Viber automasterskay@gmail.com


В нашій 26-и річній практиці, ремонту та технічному обслуговуванні автомобілів Сітроєн, Пежо, стаються випадки, коли оригінальні коди запчастин, кросуються з кодами сторонніх виробників з помилками. Тобто, запчастина, яка не підходить до Вашого авто, вказується як підходяща, по якимсь там параметрам. Інколи нікому не відомим…

ФІЛЬТР ПОВІТРЯ.

Перша розповідь про фільтр повітря. Оригінальний номер 1444VK. Це код повітряного фільтра, для деяких автомобілів, з двигуном типу TU5JP4.

korpus-povitrianogo-filtra

На фото корпус повітряного фільтра та помилково скросований (підібраний) фільтр

У деяких постачальників, цей номер кроситься на VAL585081. Але це помилка. Цей фільтр навіть по розмірах не такий як треба. Він вдвічі коротше за потрібний! Ось посилання на сайт виробника фільтра, з кодом VAL585081. https://www.valeoservice.com/en-com/techassist/product/13564596/linked-vehicles?country=PL_Ukraine

Згідно каталога виробника, дійсно відповідаючий номер запчастини це, VAL585080. Посилання від виробника фільтра: https://www.valeoservice.com/en-com/techassist/product/13564602/about?country=PL_Ukraine.

ФАРА С4 ПІКАССО.

Друга історія про Фару, яка була замовлена, за оригінальним номером Сітроен 9677217280, але в не оригінальному виконанні, а по торговій марці MM. Фару чекали два тижні, і вона прийшла. За каталогом виробника ММ, вона відповідає оригінальному коду Сітроен, а фактично це дві різні деталі!

Fara-C4-9677217280

На фото вверху оригінальная фара, а внизу та що скросована не вірно.

А вся справа в тому, що виробник цієї деталі або торгова марка ММ взяла якийсь рандомний оригінальний код деталі і привласнили фарі, яку виготовили. І виявилось, що не вгадали з кодом. І як результат: два тижні очікування фари, оплата не потрібної деталі, деталь не підійшла, машину зібрати не можуть і вона заважає на сто, де вона знаходиться і т.д. І таких випадків чимало… .

СЕКРЕТ ПРОСТІЙШОГО КРОСУВАННЯ.

Відкриємо один із секретів створення кодів переходу від Оригінального номера до не оригінального. Беруться геометричні розміри деталі, встановленої у Вашій машині, і підбираются такі ж або близькі деталі, що підходять за геометричними розмірами. І все. Інші характеристики, скажімо так, найважливіші для точних налаштувань машини, в облік не беруться. Наприклад, це дуже часто, зустрічається при підборі різних фільтрів. Також це є в насоси підсилювача керма, деталі системи кондиціонування, зчеплення, ущільнювачі напівісей та інше.

Ми, на підставі свого досвіду, намагаємося виправляти помилки виробників запчастин. Відправляємо листи до виробників запчастин та торгових марок із зазначенням помилок у кодуваннях. Для цього використовуємо Платні, оригінальні програми, по підбору запчастин, від фірми виробника автомобілів Сітроен, Пежо.

ЗАТИШНА МАЙСТЕРНЯ.

Приїжджайте до нас, до спеціалізованої Автомайстерні, з технічного обслуговування та ремонту автомобілів Сітроен, Пежо. Ми практикуємо вже понад 26 років. У процесі проведення ТО автомобіля використовуємо лише високоякісні запчастини та матеріали.

Ми тільки за Комплексний підхід, до ремонту Вашого авто!

Для замовлення запчастин потрібний VIN – код автомобіля. Для замовлення автозапчастин краще написати на Telegram чи Viber.

Приїжджайте на перевірку та налаштування систем вашого авто. Вартість діагностики від 8$*.

*-ціни указані в доларах сша, оплата проводиться виключно в національній валюті України, по поточному курсу.

Запис за телефоном: (050)380-83-16, або в Viber та Telegram.

Працюємо для Вас.