+38(050)380-83-16 Telegram, Viber automasterskay@gmail.com

ПРО НАС

ОБСЛУГОВУВАННЯ. СЕРВІС. РЕМОНТ. З 1997 РОКУ

Вітаємо Вас на сторінці Про нас. Весь наш колектив, як і Ви, водії та власники авто.

І найважливішим питанням, яке вирішує кожен автовласник, є питання безпечної експлуатації власного транспортного засобу, тобто, питання технічного обслуговування авто.

Хочеться і не дорого і швидко та якісно. Ми це розуміємо.

Ми, це приватна Автомайстерня на Затишній, з ремонту та технічного обслуговування(ТО) автомобілів Сітроен, Пежо. Займаємося цією Справою понад 25 років.

Надаємо експертні та чесні послуги вже понад 25 років

Мінімальне ТО, яке постійно необхідне кожній машині, це заміна мастила, фільтрів та технічних рідин.
Навіть на цих ТО, ви можете заощадити. Як? Читайте.
Регулярне ТО, це заміна гальмівних колодок, набору ГРМ, зчеплення та інше. У цих питаннях ми за комплексний підхід. Він у наступному. Розглянемо приклад заміни зчеплення.
Під час заміни зчеплення, можливо замінити Тільки одну запчастину, ту, знос якої максимальний. Наприклад, диск зчеплення. Це буде дуже дешево!
Перспектива такого ремонту наступна. Повторний демонтаж скрині(коробки) через 10000 км.
Можна знову замінити одну запчастину, хай тепер це буде підшипник і т.д.
Повірте, запчастин, які вимагають демонтажу скрині(коробки) ще достатньо.
І щоразу, Вам будуть робити це ще дешевше, потім зі знижкою, потім Вас просто …. (відправлять…), в інше місце (бо Ви почнете обурюватися результатами ремонту та сумами, за нього відданими).
Ми змінюємо все необхідне за один раз.
Що ви виграєте? Як мінімум, три оплати за демонтаж/монтаж скрині та три дні оплати поїздок на таксі!
Підбір та замовлення запчастин. Думаю, багато хто знає, що найкращими, за якістю, найчастіше є оригінальні запчастини. Але вони не завжди влаштовують нас за ціною. Далеко не всі запчастини, виробник автомобіля робить сам. Він купує їх у конвеєрних постачальників. І ці ж запчастини(деталі), але не в оригінальних упаковках, вже коштують значно дешевше. І ви отримуєте гарну запчастину за приємну ціну.
Але залишається зовсім небагато, Знати, деталі яких постачальників, для яких моделей і для яких вузлів краще використовувати….
Ми за комплексний підхід до ремонту автомобіля. Тобто від діагностики до ремонту авто в одній майстерні. На підставі зроблених десь діагностик складно «лікувати пацієнта». Це швидше є маніпуляцією, ніж лікування. Іноді доводиться від такого відмовлятися, щоб не компрометувати свою роботу та результат як такий (часто ми бачимо, що ці маніпуляції нічого Вашій машині не дадуть!).
Сучасні реалії життя вимагають постійного руху вперед, особливо щодо технічної інформації, з обслуговування автомобіля, від виробника авто. Зараз більшість діагностик автомобіля починається з підключення діагностичного приладу.
Навіть у такій, здавалося б, банальній операції, як заміна гальмівних колодок або ременя генератора, вже обов’язково, скажемо так, присутність у майстерні Діагностичного комп’ютера. Він дає підказки, за якими ми щодня відгадуємо загадки від Ваших Авто….
Ваша Затишна Майстерня.

Приватна Автомайстерня

Працюємо для Вас

ДЗВОНІТЬ

+38(050)380-83-16

або пишіть в

Telegram / Viber