+38(050)380-83-16 Telegram, Viber automasterskay@gmail.com

заміна мастила

Вартість від 250 грн.

Інформація про послугу

Понад 20 років, наша приватная Автомайстерня, при обслуговуванні автомобілів Сітроен, Пежо використовує моторні олії та технічні рідини концерну Total.

Адже мастило Total, є маслом першої заливки, на конвеєрі автомобілів groupe PSA!

При обслуговуванні Вашого авто у нас, ми заливаємо у двигун необхідну кількість олії.

Ви заощаджуєте багаторазово!

Ви не витрачаєте дорогоцінний час на пошуки, де купити масло, не подорожуєте за ним, не оплачуєте не потрібну вам кількість, а приїжджаєте до нас і отримуєте все в одному місці!
Заміна мастила двигуна та фільтра від 8$*. Запис на заміну. Телефон: (050)380-83-16, або Viber/Telegram.

Є мотори, конструктивно створені так, що, долив певної кількості масла, в процесі експлуатації, є нормою. Але цю норму потрібно знати, і масло заливати правильне!

Довіряючи свій автомобіль мастильним матеріалам від TOTAL, Ви сприяєте збільшенню терміну служби двигуна та оптимізації його характеристик при одночасному зниженні викидів забруднюючих речовин в атмосферу.
А ми, зі свого боку, прикладаємо зусилля для заощадження коштів, на обслуговуванні Вашого автомобіля.

Не купуйте рідини каністрами, а приїжджайте до нас. Звільнимо багажник Вашого авто від колекції каністр!

Ми заллємо лише необхідну кількість якісного продукту від концерну Total. Пам’ятайте, що ціни на олії та технічні рідини для наших Клієнтів завжди залишаються не великими.
Ваша Затишна Майстерня.

*-ціни указані в доларах сша, оплата проводиться виключно в національній валюті України, по поточному курсу.

 

Як дізнатися, чи потрібна заміна масла у вашому автомобілі?

Можливостей декілька.

Перша, це візуальне нагадування, на панелі приладів, яке з’являється при запуску двигуна. Друге, це сервісна книжка, в якій записано, коли робилось крайне ТО.

Третє, записи Ваші, або Автомайстерні, де Ви обслуговуєте автомобіль.

Четверте, найрадікальніше!

Якщо перших трьох немає, то Мастило міняти треба! Вже!

Інші крітерії. Мастило рекомендовано міняти один раз у рік, або один раз в 10000 км пробігу авто. Фільтр мастила також міняти обов’язково!

Охолодження EP6. Важливі компоненти.

Охолодження EP6. Важливі компоненти.

Система охолодження двигуна EP6. Як і будь-яка інша, система охолодження складається з багатьох елементів, кожен з яких по-своєму важливий. Прийнято вважати, що найважливішими деталями системи охолодження двигуна і скрині є Помпа, Термостат і Радіатор. Але є не видимі...

Знос ременя ГРМ-Капіталка Двигуна!

Знос ременя ГРМ-Капіталка Двигуна!

До нас, до Автомайстерні Сітроен-Пежо, звернувся автовласник, з проханням з’ясувати, причину відображення, на дисплеї авто, інформації, про низький тиск мастила у двигуні EB2.

ШКІВ. ГРМ. П301 & ЄЛІСЕЙ.

ШКІВ. ГРМ. П301 & ЄЛІСЕЙ.

До нас, в Автомайстерню, приїхав Клієнт на автомобілі Пежо 301, з проханням діагностувати сторонній звук, що виходить з моторного відсіку. Пробіг авто становив трохи більше 20 000 км. Автомобіль, з двигуном DV6DTED. На такому “дитячому пробігу”, у 1,6HDi зазвичай нічого не ламається.

Лампи в автомобілі

Лампи в автомобілі

У кожній, із сучасних моделях автомобілів Сітроен, Пежо використовується понад 5 різних видів ламп. Лампи зовнішнього освітлення, ближнє та дальнє світло фар. Габаритні та ходові вогні. Задні ліхтарі – це габарити, лампи основного гальма та додаткового, заднє світло, лампи підсвічування номерного знака.
Внутрішнє освітлення. приладова дошка, годинник, підсвічування регуляторів, ліхтарі освітлення салону. Загалом, в одному авто, може налічуватися понад 35 ламп.

Приватна Автомайстерня

Працюємо для Вас

ДЗВОНІТЬ

+38(050)380-83-16

або пишіть в

Telegram / Viber