+38(050)380-83-16 Telegram, Viber automasterskay@gmail.com

НАВІЩО ПЛАТИТИ БІЛЬШЕ.

Доброго дня. В цей складний час хочеться, чогось приємно-позитивного, до того ж не лише на словах, а й у гаманці… Водоспад купюр не обіцяємо, але спробуємо чимось порадувати.

Йтиметься про можливість економії коштів на регулярному технічному обслуговуванні Вашого авто.

Понад 20 років, наша приватная Автомайстерня, при обслуговуванні автомобілів Сітроен, Пежо використовує моторні олії та технічні рідини концерну Total. Адже масло Total є маслом першої заливки, на конвеєрі автомобілів groupe PSA!

За ці роки змінилася велика кількість моделей, які ми обслуговували, на зміну одній лінійці приходила інша, третя, четверта.

Починали ми з обслуговування машин, які зараз можна віднести до раритетів та майже антикваріату.

Водночас конструктивно змінювалися двигуни та інші системи та вузли автомобілів. Є певна тенденція, про яку, хотілося б розповісти.

МАСТИЛО ДВИГУНА

Наприклад, візьмемо простий і відомий багатьом бензиновий двигун, об’ємом 1,4 літра. Тип: TU3. Він встановлювався на моделях Сітроен ВХ та Пежо 205 понад 35 років тому! Невибагливий та ремонтопридатний, він служить вірою та правдою навіть у сучасних моделях авто, наприклад, Сітроен С3 та Пежо 207. При заміні олії в цьому двигуні, в нього необхідно залити 3,2 літри нової олії! Купити 3,2 літра в магазині, або на ринку, неможливо і доводиться купувати 4, а то й 5 літрів. Це також стосується інших двигунів, як дизельних, так і бензинових.

Тобто. мінімум ви оплачуєте не потрібні вам 0,8, а то й 1,8 літра! А навіщо?

Який вихід? Вихід є, і він простий. При обслуговуванні Вашого авто у нас, ми заливаємо у двигун необхідну кількість олії.

Ви заощаджуєте багаторазово!

Ви не витрачаєте дорогоцінний час на пошуки, де купити масло, не подорожуєте за ним, не оплачуєте не потрібну вам кількість, а приїжджаєте до нас і отримуєте все в одному місці! Та й до того ж ціни на моторне масло для наших Клієнтів не великі.

Економія коштів, навіть на такому маленькому обсязі двигуна складе близько 5-8$ за одну заміну олії!

Заміна мастила двигуна та фільтра від 8$*. Запис на заміну. елефон: (050)380-83-16, або Viber/Telegram.

Є мотори, конструктивно створені так, що, долив певної кількості масла, в процесі експлуатації, є нормою. Але цю норму потрібно знати, і масло заливати правильне (А не яке випадає при зливі його з піддону шматками! Ремонт двигуна тоді обійшовся клієнту в 1500 $),і до рівня, тобто. згідно з рекомендаціями виробника автомобіля.

Ходімо далі.

СИСТЕМА ОХОЛОДЖЕННЯ

Після екстремальної спеки, що стояла протягом минулого літа, до нас досі звертається велика кількість клієнтів з проханням долити рівень охолоджуючої рідини до норми. Залежно від моделі автомобіля обсяг системи охолодження може доходити до 10 літрів. Отже, Ви повинні посидіти-подумати і передбачити скільки купити і що купити (згадується випадок заміни дорогої головки блоку циліндрів в результаті, за дешево купленої рідини, на одному з авторинків!!! Витрати тільки на одну запчастину, без вартості ремонту, склали 300 $)

А для цього треба згадати і знати, що в систему залито взагалі?!

Знову, як і з маслом, знайти, поїхати купити і долити (треба ще знати, як це правильно робити!) і т.д. Купивши навіть 5літрів охолодної рідини, а заливши навіть літр, ви платите за не потрібні 4літри! Причому, в якому році вам знадобляться літри, що залишилися, невідомо. А 4 літри це 11$, які можна було зберегти в гаманці. Навіщо Вам ці непотрібні витрати?

На автомобілі, які обслуговуємо, ми ведемо облік проведених робіт і замінених запчастин і зможемо точно сказати, що залито і коли, і можна долити або необхідно зробити заміну! І доллємо стільки, скільки необхідно, чи то півлітра чи десять. Доллєм з дотриманням правил заводу-виробника, перевіримо правильність роботи системи охолодження і потім передамо Вам автомобіль. До того ж ціни на технічні рідини Для наших Клієнтів не великі.

Заміна технічних рідин від 8$*. Запис на заміну. Телефон: (050)380-83-16, або Viber/Telegram.

СКРИНЯ ПЕРЕМИКАННЯ ПЕРЕДАЧ

Під час проведення обслуговування скрині передач спостерігається аналогічне. Кількість масла, що заливається як в «автомат», так і в механіку те ж не кратне число і півлітра, що залишилися, житимуть, у вас в багажнику, невідомо скільки років!

А навіщо, якщо можна залити та оплатити лише необхідну кількість правильної олії!

Наприклад, у сучасних моделях Сітроен, Пежо використовуються 4 різних типи скринь перемикання передач, і у всіх різне мастило і різні терміни його заміни! Завдяки використовуванню правильних мастил та рідин, можна, на початковій стадії, усунути несправності, які можуть призвести до дорогого ремонту. А всі так хочуть цього уникнути!

Автомобілі, що в нас обслуговуються, стають на облік, в якому ми ведемо перелік проведених робіт і замінених запчастин і зможемо точно сказати, що залито та коли. Це дає можливість вирішувати питання, чи можна долити рідину, або необхідно зробити її заміну, згідно з регламентом! Економія навіть 0,5 літра олії КПП дасть економію від 5-8 $.

Заміна технічних рідин від 8$*. Запис на заміну. Телефон: (050)380-83-16, або Viber/Telegram.

ГАЛЬМІВНА СИСТЕМА

Гальмівна система автомобілів Сітроен Пежо не потребує частого технічного обслуговування. Проведене раз на 30 000км ТО, із заміною гальмівної рідини, не привід купувати рідину літрами. Навіть якщо в процесі експлуатації автомобіля, вийшла з ладу якась деталь, що спричинило за собою витікання технічної рідини, немає необхідності накуповувати рідину каністрами.

Найчастіше обсяг втрати становить до півлітра, або навіть менше. А за рік зберігання відкритої гальмівної рідини якість її знижується і її буде краще утилізувати взагалі. А від цього безпосередньо залежить ВАШЕ ЖИТТЯ при екстреному гальмуванні!

Вникати у допустимість змішування різних рідин різних виробників, для вас як водія, не бачимо сенсу! Просто приїжджайте до нас і ми заллємо те, що рекомендовано виробником автомобіля. Ви не будете шукати, де купити і що, а отримаєте весь комплекс послуг в одному місці! Ціни на моторну олію та технічні рідини Total для наших Клієнтів не великі. Економія навіть 0,5 літра гальмівної рідини дасть економію 5$.

ПІДСИЛЮВАЧ КЕРМА

Система гідропідсилювача керма автомобіля, у справному стані, може не вимагати доливання рідини взагалі. При заміні, залежно від типу насоса, застосовуються різні типи гідравлічних рідин, які не можна змішувати! Електромеханічні насоси підсилювача керма, сучасних моделей автомобілів Сітроен Пежо дуже вимогливі до правильного технічного обслуговування. Можна заощадити 5 $ на рідині і через пару сотень кілометрів познайомитися з ціною нового насоса ГУР, повірте вона вас вразить!

Заміна технічних рідин від 8$*. Запис на заміну. Телефон: (050)380-83-16, або Viber/Telegram.

Ми маємо всі види моторних масел і технічних рідин і мастил, повністю перекриваючи потреби сучасних моделей автомобілів Сітроен і Пежо. Навіть при монтажі кріпильних деталей (болтів, гайок і т.п.), під час проведення ТО авто, на нашій сто, використовуються різноманітні пластичні мастила Total. Таким чином ми знижуємо час наступного ремонту авто, не ламаємо кріплення і деталі, що сполучаються, а також продовжуємо життя різьбовим з’єднанням, від яких те ж залежить ВАШЕ ЖИТТЯ.

Довіряючи свій автомобіль мастильним матеріалам від TOTAL, Ви сприяєте збільшенню терміну служби двигуна та оптимізації його характеристик при одночасному зниженні викидів забруднюючих речовин в атмосферу.

А ми, зі свого боку, прикладаємо зусилля для заощадження коштів, на обслуговуванні Вашого автомобіля.

Просто на одному ТО ви можете заощадити до 30 $, які нікому не будуть зайвими!

Не купуйте рідини каністрами, а приїжджайте до нас. Звільнимо багажник Вашого авто від колекції каністр!

Ми заллємо лише необхідну кількість якісного продукту від концерну Total. Пам’ятайте, що ціни на олії та технічні рідини для наших Клієнтів завжди залишаються не великими.

Ваша Затишна Майстерня.

*-ціни указані в доларах сша, оплата проводиться виключно в національній валюті України, по поточному курсу.