+38(050)380-83-16 Telegram, Viber automasterskay@gmail.com

Помилка P20E8 00. Тиск розчину карбаміду. На фото вище, фрагмент діагностики програмою DiagBox. Характеристика помилки – дуже низький тиск карбаміду.

На яких авто виникає така помилка?

Така помилка може бути на автомобілях, обладнаних системою зниження токсичності EURO 6. На авто, з системою EURO 5, такої помилки бути не може, тому що така система не встановлена.

Причина появи помилки?

Однією з причин появи вищезгаданої помилки може бути форсунка подачі спеціальної рідини, що називається AdBlue. Рідина, що використовується у вихлопних системах, дизельних автомобілів.

Чи можно її замінити окремо?

Форсунка AdBlue(на фото вище) може бути замінена окремо. Результат від заміни форсунки може бути як позитивним, так і негативним! Негативний результат може проявитися відразу, а може і через кілька кілометрів (у нашій практиці були випадки, коли автомобіль проїхав більше 1000 км).

Система AdBlue не працює постійно, для цього необхідно досягти певних умов руху автомобіля, щоб система почала працювати.

Про що свідчить негативний результат заміни форсунки?

Негативний результат, може говорити, про дорожчі варіанти вирішення цього питання. Йдеться про вартість запчастин пропорційних з 1000$ і більше.

Про що каже зовнішній вигляд форсунки?

Зовнішній вигляд форсунки може казати про її справність. У випадку з форсункою (на фото вище) заміна форсунки швидше за все нічого не дасть.

Рідина AdBlue негативно ставиться до температур нижче -5 градусів Цельсія, тому система оснащена підігрівом. Несправність системи підігріву може призвести до виходу з ладу карбаміду. Це найдорожча деталь системи.

Чи можно заливати будь яку дешеву рідину AdBlue?

Навіть якість рідини AdBlue відіграє дуже велику роль у довговічності та працездатності системи, тому варіанти економії, на ціні рідини, не прийнятні.

Про нас.

Приїжджайте до нас, до спеціалізованої Автомайстерні, з технічного обслуговування та ремонту автомобілів Сітроен, Пежо. Ми практикуємо вже понад 25 років.

У процесі проведення технічного обслуговування автомобіля використовуємо лише високоякісні запчастини та матеріали.

Приїжджайте на перевірку та налаштування систем вашого авто.

Вартість діагностики від 8$*.

*-ціни указані в доларах сша, оплата проводиться виключно в національній валюті України, по поточному курсу.
Запис за телефоном:

(050)380-83-16, або в Viber та Telegram.

Працюємо для Вас. Затишна Майстерня.