+38(050)380-83-16 Telegram, Viber automasterskay@gmail.com

Практично, у кожному авто, настає момент, коли на панелі приладів або дисплеї, з’являється зображення, іменоване «чек».

Це говорить про те, що настав час платити за чеком! Одним із чеків, які треба оплачувати, є чек за екологію.

У сучасних моделях автомобілях Пежо, Сітроен, для очищення фільтра сажі, застосовується спеціальна екологічна добавка. У разі використання автомобіля, у міських режимах, коли тривалість поїздки мала, складаються умови недогріву двигуна загалом і неповного згоряння палива зокрема. Сажевий фільтр затримує у собі сажу і перешкоджає викиду їх у атмосферу.

При постійних коротких поїздках, система регенерації фільтра сажі не має потрібних умов для очищення, тому з часом, фільтр сажі засмічується. Машина починає задихатися, перестає їхати, з’являються помилки(«чек»).

Для продовження терміну комфортної експлуатації автомобіля створили систему добавки спеціальної присадки у дизельне паливо. Вона служить для підвищення температури продуктів вихлопу, з метою їх повного згоряння і очищення сажевого фільтра.

Настає момент, коли присадка закінчується, на панелі приладів з’являється «чек». Тут важливо швидко відреагувати, приїхати на сервіс та усунути несправність.

Ємність присадки Eolis порожня і потребує доливу та адаптації
Ємність присадки Eolis порожня і потребує доливу та адаптації

Усунення несправності полягає в правильній послідовності дій із заповнення ємності Eolis -ом та адаптації комп’ютера DiagBox -ом.

Емність присадки заповнена на 100%
Емність присадки заповнена на 100%

З появою наступних помилок, необхідно звернутися у сервіс, щодо технічного обслуговування. P1445, P1446, P15B3.

DiagBox. Екран діагностики. Помилка Р15В3.
Екран діагностики. Помилка Р15В3.

Клієнти нерідко запитують про видалення системи добавки присадки та фільтра сажі. Враховуючи, що присадки вистачає на 100 000 км, вартість використання Eolis -a на кілометр пробігу становить 2 копійки. Думаю, всі розуміють, що це не дорого.

При видаленні системи подачі присадки, існує можливість отримати «чек», що вічно світитимиться, як результат внесення змін у роботу комп’ютера двигуна. Адже зміни вносяться не оригінальною програмою, а створеною кимось і десь! А діагностичний комп’ютер, під час проведення діагностики, постійно вказуватиме на наявність помилок.

Експлуатація автомобіля після того, як присадка Eolis закінчиться, призводить до виходу з ладу насоса, який цю присадку подає.

У такому разі, буде потрібно замінити бачок присадки в зборі. На момент написання цього матеріалу ціна бачка складає 200$.

Уникнути цих витрат дуже просто. З появою «чека», приїхати до нас, долити присадку та провести адаптацію.

Адаптація процесу доливу присадки Eolis
Адаптація процесу доливу присадки Eolis

Приїжджайте на перевірку та налаштування параметрів систем вашого авто. Вартість перевірки від 8$*.

Запис за телефоном: (050)380-83-16, або в Viber та Telegram.

*-ціни указані в доларах сша, оплата проводиться виключно в національній валюті України, по поточному курсу.

Працюємо для Вас. Затишна Майстерня.