+38(050)380-83-16 Telegram, Viber automasterskay@gmail.com

У кожній, із сучасних моделях автомобілів Сітроен, Пежо використовується понад 5 різних видів ламп. Лампи зовнішнього освітлення, ближнє та дальнє світло фар. Габаритні та ходові вогні. Задні ліхтарі – це габарити, лампи основного гальма та додаткового, заднє світло, лампи підсвічування номерного знака.

Внутрішнє освітлення – приладова дошка, годинник, підсвічування регуляторів, ліхтарі освітлення салону. Загалом, в одному авто, може налічуватися понад 35 ламп.

Видів та типів ламп безліч. Навіть розташування контактів, на цоколях, може мати кілька видів та розташування.

Зовнішньо однакові лампи, але ні!!!

Також є різні варіанти характеристик за потужністю, світловим потоком і колірною температурою. Безліч виробників, з більш менш вдалими моделями те ж додає різноманітності у виборі оптимального варіанту ламп для Вашого Авто.

Вибір. Лампи ближнього та далекого світла. Наша рекомендація.

Хто ми? Ми, приватна автомайстерня, є спеціалізованою СТО, з обслуговування автомобілів Сітроен, Пежо. Понад двадцять п’ять років, ми, ремонтуємо та даємо друге життя деталям та вузлам автомобілів, проводимо ремонт двигунів та скринь перемикання передач, рульових рейок, електрообладнання та електроніки.

У своїй практиці ми завжди керуємося необхідністю забезпечення безпеки водія та його пасажирів, а також забезпечення належного рівня технічного стану автомобіля.

Діагностика систем Вашого авто коштує, у нас на СТО, від 8 $*

Запис на ТО або Діагностику автомобіля: (050) 380-83-16, пишіть на Vider, Telegram, або email: automasterskay@gmail.com).

Це набагато дешевше, ніж раптовий ремонт серед дороги! Про якість якого можна лише здогадуватися.

Ви переважно їздите в місті, відносно добре освітленими вулицями. Лампи, які зараз стоять на вашій машині – Вас задовольняють. Один із варіантів заміни лампи. Приїжджаєте до нас на СТО, ми демонтуємо лампу, за технічними характеристиками замовляємо аналогічну і Ви за кілька годин їдете від нас, замінивши тільки Одну, несправну лампу!

Варіант другий. Здійснюєте дзвінок до нас на СТО, ми замовляємо дві лампи, під Ваші побажання (ціна, інтенсивність світла, інше…). Ви приїжджаєте до нас на СТО, ми за кілька хвилин змінюємо лампи і ви їдете від нас, замінивши Дві лампи, але не витративши кількох годин очікування. І отримавши однаково яскравий колір від двох фар!

У виборі Лампи ближнього/дальнього світла фар рекомендуємо враховувати наступне:

– Ви переважно їздите в місті, відносно добре освітленими вулицями. Лампи, які зараз стоять на вашій машині – Вас задовольняють. Тоді Ваш вибір – лампи типу Оригінал. Це лампи сторонніх виробників, наприклад, Philips або Osram, що мають характеристики оригінальних ламп (заводу-виробника), але значно дешевше за ціною. Оригінал – найчастіше лампи стандартних характеристик;

– Ви переважно їздите в місті, відносно добре освітленими вулицями. Лампи, які стоять зараз на вашій машині – Вас не задовольняють. Тоді Ваш вибір – лампи типу “+”. Це лампи сторонніх виробників, наприклад, Philips або Osram, які мають Покращені характеристики, в порівнянні з оригінальними лампами (заводу-виробника).

Покращеними можуть бути такі характеристики як: Термін служби, Освітленість дороги, Колірна температура та інше.

Строк служби. На даний момент існує наступна залежність терміну служби від характеристики лампи. Чим яскравіше світить лампа, тим менше Термін служби! Чим стандартніше світить лампа, тим термін її служби довше!

Найменше це скільки? Наприклад, Стандартна прослужить 3000 годин (горіння). Покращена, «+30%» Світла на дорозі, прослужить 1500 годин, Супер Поліпшена, «+60%» Світла на дорозі, прослужить 750 годин. Враховуйте також якість доріг, що те ж саме скорочує тривалість життя лампи.

Вартість? Лампа з оригінальними – стандартними характеристиками буде коштувати дешевше за всі інші лампи. Орієнтовна вартість від 1,7 € за штуку.

– Ви переважно їздите НЕ в місті, щодо погано освітлених дорогах. Лампи, які стоять зараз на вашій машині – Вас не задовольняють. Тоді Ваш вибір – лампи типу “+”. Це лампи сторонніх виробників, наприклад, Philips або Osram, які мають Покращені характеристики, в порівнянні з оригінальними лампами (заводу-виробника). Покращеними можуть бути такі характеристики як: Освітленість дороги, Колірна температура та інше.Освітленість дороги. Це здатність даної лампи висвітлити більш довгу (і ширшу) ділянку дороги перед машиною, або висвітлити більш коротку ділянку – Яскравіше. Існує кілька варіантів збільшення освітленості дороги. Наприклад, «+30%», «+60%», «+80%», освітленості щодо Оригінальної (стандартної) лампи заводу – виробника.

Вартість? Лампа з покращеними характеристиками, практично завжди, буде коштувати дорожче (стандартної)!

На скільки дорожче? Від 25% до 400–500%!

Кольорова температура. Виробник ламп намагається для нас – споживачів. І пропонує варіанти ламп із різною колірною температурою. Тобто, пропонує, «жовтий» колір для любителів Теплих відтінків свічення фар, «блакитний» колір, для любителів холоднішого та яскравішого свічення тощо.

Вартість? Лампа з покращеними характеристиками, практично завжди, буде коштувати дорожче (стандартної)!

На скільки дорожче? Від 25% до 400–500%! Орієнтовна вартість може становити 9€ за штуку.

Оригінальні лампи ходових вогнів. На Peugeot 3008, 5008, Citroen C5 у фарах використовуються оригінальні лампи ходових вогнів.

Лампа ходових огнів

Ми встановлюємо їх у оригінальному виконанні. Це гарантує якість лампи та тривалий термін служби.

Тривалий, це скільки? Близько 100 000 км.

Наші поради. Ми рекомендуємо замінювати лампи основного світла, тобто. ближнього, далекого, ходових вогнів, габаритів по парно. Тобто міняти одразу 2 штуки. Ви отримаєте світло однакове за яскравістю, інтенсивністю та температурою! Програш за ціною зараз, може виявитися виграшем Завтра, коли Ви їхатимете «на одній фарі» по погано освітленій дорозі…

Інші лампи можна міняти штучно. Виняток можуть становити лампи панелі приладів. Так, як зайвий раз знімати панель приладів немає необхідності.

Що мається на увазі? Одного разу, знявши панель приладів, замініть всі лампи підсвічування відразу, щоб не робити це через кілька місяців знову. Двічі не платити за роботу та не витрачати свій час перебуванням на СТО.

Застосовувати інноваційні технології, встановлювати світлодіодні лампи замість ламп розжарювання можна не завжди! Є технічні характеристики, які не дадуть зробити це коректно, якщо питання економії коштів на покупку ламп.

Рекомендувати проведення регламентної заміни ламп ми не будемо.

Ми, Automasterskaya, є спеціалізованою СТО, з обслуговування автомобілів Сітроен, Пежо. Понад двадцять п’ять років, ми ремонтуємо та даємо друге життя деталям та вузлам автомобілів, проводимо ремонт двигунів та скринь перемикання передач, рульових рейок, електрообладнання та електроніки. У своїй практиці ми завжди керуємося необхідністю забезпечення безпеки водія та його пасажирів, а також забезпечення належного рівня технічного стану автомобіля.

Ваша Затишна Майстерня.

Діагностика систем Вашого авто коштує у нас на СТО, від 8 $*. Запис на ТО або Діагностику автомобіля: (050) 380-83-16, пишіть на Vider, Telegram, або email: automasterskay@gmail.com.

*-ціни указані в доларах сша, оплата проводиться виключно в національній валюті України, по поточному курсу.