+38(050)380-83-16 Telegram, Viber automasterskay@gmail.com

КУЛІСА ПЕРЕМИКАННЯ ПЕРЕДАЧ. БЕРЛІНГО. ПАРТНЕР. М59

Ці машини, були і є, дуже гарними помічниками підприємцям усіх рівней та сімейними машинами. Але час не стоїть на місці і досить надійне авто, починає потребувати ремонту.

В цьому матеріалі піде мова про кулісу перемикання передач. Куліса призначена для передачі руху важеля перемикання передач до скрині перемикання передач(СПП). У цьому задіяні шість запчастин, не враховуючи кріплення.

Враховуючі , що з часом, всі запчастині зношуються, та і вік цих авто, вже більше ніж 15 років, наполегливо рекомендуємо замінити кулісу.

ЗАПЧАСТИНИ КУЛІСИ

Запчастини куліси, здебільшого існують виключно в оригінальному виконання, і це добре. Оригінальні запчастини, це якість та надія, що вони, пропрацюють як можна довше.

На даний термін часу, Ще існує можливість, замовити і встановити усю кулісу в якісному, оригінальному виконанні. Повірте, ця можливість, в будь який час, несподівано, спливе в минуле…

На що впливає використання несправної куліси?

В першу чергу на скриню перемикання передач та її скоріший знос. Заміна запчастин СПП, це гроші, не співставні з вартістю куліси.

Наприклад, один з трьох синхронізаторів СПП, вартує як вся куліса цілком! А скриня складається не тільки з сінхронізаторів….

БОНУС ВІД ЗАТИШНОЇ МАЙСТЕРНІ

Якщо, в вашому авто, важіль перемикання передач, розташований не вертикально, а має наклін в якусь сторону, це вже знак, що запчастини в коробці частково зруйновані.

І щоби цей стан, не робити ще жахливішим, треба впроваджувати дії, по заміні куліси та запчастин спп.

ДЕ ЗАМОВИТИ?

Звертайтеся до нас, для замовлення запчастин куліси перемикання передач та запчастин спп.

Приїжджайте до нас, до спеціалізованої Автомайстерні, з технічного обслуговування та ремонту автомобілів Сітроен, Пежо.

Ми практикуємо вже понад 25 років.

У процесі проведення технічного обслуговування автомобіля та ремонта, використовуємо лише високоякісні запчастини та матеріали.

Приїжджайте на перевірку та налаштування систем вашого авто.

Вартість діагностики від 8$*.

*-ціни указані в доларах сша, оплата проводиться виключно в національній валюті України, по поточному курсу.

Запис за телефоном:

(050)380-83-16, або в Viber та Telegram.

Працюємо для Вас. Затишна Майстерня.