+38(050)380-83-16 Telegram, Viber automasterskay@gmail.com

ЗАМІНА ГАЛЬМІВНИХ ДИСКІВ. ЩО, КОЛИ І ЯК?

Коли треба міняти гальмівні диски? Коли, в результаті зношування, вони досягли мінімально допустимої товщини.

Вимірювання товщини гальмівного диска

Для кожної моделі автомобіля, завод-виробник ,встановлює мінімальну товщину гальмівного диска. Досягши цього розміру, два диски на одній осі треба замінити. Щоб поміряти товщину диска, потрібен штангенциркуль. Розміщуємо його, як на фото вище, і робимо замір. Виходячи з отриманого результату і знаючи мінімально допустиму товщину диска, робимо висновок про необхідність його заміни.

Вимірювання товщини нового диска

Гальмівні диски потрібно ставити якісні, від цього залежить комфортність гальмування та безпека їзди загалом. Дешеві диски, навіть нові, можуть вже давати вібрацію при гальмуванні, а при установці ще й таких колодок ефект буде ще більш вражаючий! Ми з таким стикаємося регулярно. І розпочинається пошук вирішення питань: «Хто винен? і що робити?”.

Нові диски, якщо вони від відомої торгової марки, містять інформацію про мінімально допустиму товщину. На фото вище, помітно надпис (MIN THK 24.0 MM), тобто, мінімальна товщина диска не повинна бути менше 24 мм. В іншому випадку диск підлягає заміні.

Новий гальмівний диск та колодка в скобі супорта

Заміна гальмівних дисків на нові повинна проводитися, як мінімум, із заміною гальмівних колодок на нові. Є ще запчастини, які безпосередньо впливають на якість гальмування та рівномірне зношування деталей гальмівної системи. Гальмівна система складається з безлічі деталей і якість її роботи не зводиться лише до якісної роботи дисків та колодок.

Ми, понад 25 років, спеціалізуємося на технічному обслуговуванні та ремонті автомобілів Сітроен, Пежо.

Приїжджайте на перевірку та налаштування параметрів систем вашого авто. Вартість перевірки від 8$*. Запис за телефоном: (050)380-83-16, або в Viber та Telegram.
*-ціни указані в доларах сша, оплата проводиться виключно в національній валюті України, по поточному курсу.

Працюємо для Вас. Затишна Майстерня.